Sportiniai batai internetu – ar verta juos pirkti?

batai moterimsDaugumą mūsų tautiečių domina batai internetu, tačiau ne kiekvienas žino kur pigiausia būtų juos įsigyti. Taip, ne tik elektroninėse parduotuvėse yra prekiaujama avalyne, todėl turite žinoti, kad yra ir kitų vietų, kuriose dar pigiau būtų galima įsigyti įvairių stilių bei paskirčių batus už daug mažesnę kainą. Internetas yra pilnas visokiausiais pasiūlymais, todėl siūlytume niekur neskubėti ir avalynę rinktis pagal tam tikras taisykles, kurias ir apibrėžiame šiame straipsnyje. Taip pat  avalynę galite įsigyti internetu per Batuskveras.lt.

Jeigu jus domina moteriški batai, tai pirmiausia apžvelkite jų paskirtį t.y. jeigu jums reikia sportinių batelių, tai internete siūlytume jų ieškoti užsienio el. parduotuvėse arba burtis į grupinius užsakymus. Abu šiuos pirkimo būdus ir aprašome žemiau.

Sportinius batus geriausia pirkti iš užsienio el. parduotuvių, o tiksliau – siūlytume dairytis į Jungtinėje Karalystėje įsikūrusias parduotuves. Jose tiek apranga, tiek avalynė sportui yra daug pigesnė nei Lietuvoje. Iš šių parduotuvių daug žmonių užsisako ne tik sportinius batus, bet ir kostiumus, kelnes, marškinėlius ir t.t. Šioje šalyje parduotuvės siūlo garsių prekinių ženklų produkciją daug mažesnėmis kainomis, o neretai ir patys pardavėjai Lietuvoje tiesiog užsiima perpardavinėjimu – perka viską iš tokių parduotuvių ir savose parduoda užsikeldami didžiulius antkainius. Daug žmonių užsisako iš Anglijos, tačiau nemažas niuansas yra perkant mažais kiekiais – jeigu perkate tik avalynę, tai pristatymo mokestis jums bus gana nemažas ir toks pirkinys bus gana brangokas, todėl siūlytume rinktis viską kas jums bus reikalinga sportui, nes tada pristatymo mokestis dalinsis kiekvienai prekei, o tada ir kaina jau nebus tokia didelė, nes nuo didesnio kiekio retai kada yra paskaičiuojamas didesnis pristatymo mokestis.

Būrimasis į grupinius užsakymus taip pat yra naudingas. Kaip minėjome aukščiau – tokie užsakymai vykdomi iš tų pačių užsienio el. parduotuvių. Buriamasi yra todėl, kad pristatymo mokestis yra didelis, o kuo daugiau žmonių susiburia, tuo ta suma tampa mažesnė, nes viskas yra dalinama į lygias dalis. Žinoma, galbūt organizatorius ir nustatys konkretų mokestį, tačiau jis nebus didesnis negu užsisakant tiesiogiai.