Vestuvių fotografas ir jo siūlomos paslaugos

vestuviu fotografasVestuvių fotografai teikia daug paslaugų, todėl jaunavedžiams siūloma iš anksto pasidomėti visais jų pasiūlymais – tikėtina, kad jie bus aktualūs. Kai kuriems reikėtų žinoti tai, kad kokybiškos nuotraukos ne visada bus tos, kurios tiesiai keliauja į kompiuterį – kartais jos turi būti redaguojamos arba retušuojamos. Štai kodėl domėjimaisis papildomomis vestuvių fotografų paslaugomis yra toks svarbus. Kiekvienas vestuvių fotografas gali pasiūlyti skirtingas paslaugų kainas, bet jūs neturėtumėte rinktis tų paslaugų tiekėjų, kurie dirba už kelis kartus mažesnius įkainius nei kiti. Profesionalūs vestuvių fotografai dirba atsakingai, todėl jų paslaugų įkainis dažniausiai yra aukštesnis nei mėgėjų.

Jeigu jūs vestuves švęsite Lietuvoje, tada fotografą turėtumėte rinktis būtent pagal savo miestą. Turite žinoti, kad fotografai gali padidinti paslaugų įkainį dėl to, kad jiems teks daug keliauti. Pavyzdžiui, fotografas iš Klaipėdos turės vykti į Vilnių, o kuras juk kainuoja, tuo labiau, kad teks grįžti atgal. Tokią kelionę teks apmokėti jums ir visa kaina bus įskaičiuojama į bendrą paslaugų kainą. Taip pat yra ir kitų niuansų, kuriuos turėtumėte įvertinti.

Vestuvių fotografai dažniausiai iš anksto nustato visus paslaugų įkainius t.y. jūs iš anksto suderinsite datą, fotosesijų kiekį, nuotraukų skaičių, papildomas paslaugas ir t.t. Kai sutartis bus jau pasirašyta, jūs neturėsite teisės fotografo reikalauti to kas nėra aptarta paslaugų sutartyje. Tai reiškia, kad jeigu šventės metu nuspręsite, kad norite, jog fotografas jus fotografuotų ir pobūvio metu, vadinasi jūs prašysite to kas nebuvo paminėta sutartyje – fotografas gali atsisakyti. Matote, jeigu jūs norėsite kelių fotosesijų, tai apie jas iš anksto turite pranešti fotografui kol dar nepasirašyta sutartis. Paprasčiausiai, šie specialistai yra labai užimti, todėl ne kiekvienas jų gali skirti papildomai laiko – kiti jau yra susidėlioję darbų grafikus.

Kas liečia kokybiškas fotografavimo paslaugas, tai kaip minėjome – privaloma kreiptis į profesionalus. Profesionalūs fotografai įprastai pateisina visus lūkesčius, todėl jums nereikės nerimauti nei dėl nuotraukų kokybės, nei dėl jose esančių vaizdą gadinančių efektų ir t.t. Tiesiog turite užsisakyti fotografavimo paslaugas kartus su retušavimo bei redagavimo darbais.